Goth Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goth Palace

A new forum...a forum with new life, dark sides...a new RPG forum! Welcome in a dark world!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:41 am

Eram in padure plimbandu-ma singura ,imbracata in alb si cu parul desfacut lasandu-l sa imi acopere umeri goi.
Back to top Go down
Shinsuke
Fairy in the making
Fairy in the making
Shinsuke


Posts : 104
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:42 am

Stateam pe creanga unui pom fumand o tigare.Ochi-mi straluceau puternic
Back to top Go down
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:44 am

Am inceput sa alerg ca o bezmetica pana cand m-am oprit la intrarea intr-o poienita ... o poiana ce era luminata de luna rosie , razele-i rosi erau ca sangele ce imi curgea prin vene ...
Back to top Go down
Shinsuke
Fairy in the making
Fairy in the making
Shinsuke


Posts : 104
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:44 am

O urmaream cu privirea-mi rosie de data aceasta
Back to top Go down
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:46 am

Am inceput sa ma invart si sa imi deschid aripile de inger ,negre ... un inger al intunericului ce isi avea pacatul crunt in inima , doar o lacrima de ghiata ia impietrit inima si incearca cu disperare sa i-se topeasca ...
Back to top Go down
Shinsuke
Fairy in the making
Fairy in the making
Shinsuke


Posts : 104
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:48 am

M-am teleportat in fata ei incepand sa valsez cu ea
Back to top Go down
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:51 am

-Uhm!Ce cauti aici Shinsuke ?il intreb eu .
Back to top Go down
Shinsuke
Fairy in the making
Fairy in the making
Shinsuke


Posts : 104
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:52 am

-Valsez cu tine draga mea
Back to top Go down
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:53 am

-Hmm, dragut din partea ta .
Spun eu privindu-l calma ca niciodata .
-Ma simt bine in preajma ta Shinsuke.
Back to top Go down
Shinsuke
Fairy in the making
Fairy in the making
Shinsuke


Posts : 104
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:55 am

-Si eu la fel draga mea
Spun eu invartind-o in piruete fine
Back to top Go down
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:57 am

M-am invartit rotindu-se si rochia si pasind frumos prin iarba ...
Back to top Go down
Shinsuke
Fairy in the making
Fairy in the making
Shinsuke


Posts : 104
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:58 am

Valsam perfect.Eu cu ochii rosii..ea ingerul meu,al mortii
Back to top Go down
Miurry Kaitto
Dwarf
Dwarf
Miurry Kaitto


Posts : 97
Join date : 2009-06-01

"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 2:04 am

Am treminat ,intorcandu-mi spatele lui.
-Nu crezi ca nu e bine ce facem? adica , nu iti place de alcineva?
Back to top Go down
Sponsored content





"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Empty
PostSubject: Re: "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)   "Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke) Icon_minitime

Back to top Go down
 
"Pasind usor ,cu pantofi de liliac alb imi ti umbra mea intunecata ..."(me and Shinsuke)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ..o noapte...un castel (only me and Shinsuke)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Goth Palace :: In the World :: Padurea-
Jump to: